Strona główna
Dziecko
Tutaj jesteś
Dziecko Star Wars w pokoju dziecka

Motywy Star Wars w pokoju dziecka

Data publikacji 19 grudnia 2021

Star Wars to coś więcej niż kultowa seria filmów, które cieszy się popularnością od kiedy pojawiła się w kinie w latach 70. To fenomen kulturowy, a przedstawione uniwersum wraz z jego bohaterami podbija serca kolejnych pokoleń. Nic dziwnego, że dzieci i młodzież cenią sobie gadżety związane z produkcją.

Tekstylia z motywem Star Wars

Tekstylia z motywem Star Wars cieszą się niezmiennie dużą popularnością. Chłopcy chętnie bawią się gadżetami i zabawkami nawiązującymi do filmów. Z pewnością ucieszy ich także pościel Star Wars, pozwalając przed snem pomyśleć o ulubionych bohaterach. Kto powinien się na niej znaleźć – mądry Yoda czy może bezwzględny Lord Vader? Wszystko zależy od tego, kto dla dziecka stanowi najciekawszy charakter. Fanowi gwiezdnej sagi przypadnie również do gustu ręcznik Stars Wars, który będzie umilać codzienną kąpiel. Tekstyliów nawiązujących do tego motywu jest dużo więcej: poduszki, narzuty, prześcieradła, koce… Rodzice chętnie po nie sięgają, aby sprawić dziecku radość. Nie tylko zresztą oni. Tekstylia Star Wars są idealnym pomysłem na prezent z okazji Mikołajek czy urodzin. Dlatego warto, aby sieci handlowe i markety miały je w swojej ofercie.

Jak zdobyć tekstylia z motywem Star Wars?

Chcąc zdobyć tekstylia z motywem Star Wars, należy pamiętać, że ich producent musi posiadać licencję na wykorzystanie tego motywu. W Polsce otrzymał ją w 2015 roku producent Faro. Wszystkie sklepy i markety, które chcą oferować pościel dla dziecka i nie tylko z motywem Gwiezdnych Wojen, mogą skontaktować się z firmą, w celu nawiązania współpracy. Warto to zrobić z dwóch powodów. Faro to wiarygodny partner, który wyznacza nowe trendy na rynku. Warto mieć także na uwadze fenomen Star Wars, który wydaje się nie mieć końca. Kolejne pokolenia chętnie oglądają starsze i nowsze filmy z tej serii, a także sięgają po gadżety z nią związane. Dla dzieci to ogromna frajda, kiedy mogą mieć blisko siebie swoich ulubionych bohaterów. Rodzina będzie szukać więc produktów codziennego użytku, które zawierają motywy związane z filmem. Warto mieć na uwadze ten popyt i zaoferować tego typu tekstylia do kupienia.

Pierwszy film Star Wars Nowa Nadzieja pojawił się w 1977 roku. Od tego momentu zainteresowanie gwiezdnym uniwersum i losem jego bohaterów nie słabnie. Powstają kolejne filmy, które fascynują dzieci i młodzież. Nic dziwnego, że tekstylia, które nawiązują do tej serii, cieszą się popularnością i są chętnie kupowane. Miecze świetlne, maska Vadera, statki kosmiczne to obrazki, które fascynującą najmłodszych.

obozy młodzieżowe

Redakcja missiu.pl

Dzielimy się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu mody, diety i zdrowia. Doradzamy też w kwestiach związanych z wychowaniem dzieci. Zobacz już dziś, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Suche baseny z piłeczkami